HAKKIMIZDA

Şahin Hidrolik Makine Ltd. Şti. 1998 yılında kurulmuş olan firmamız, 2001 yılından günümüze LPG ekipmanlarının üretimi ve pazarlamasını yapmaktadır.

Üretim ve pazarlamasını yapmakta olduğumuz ekipmanlar, tescilli markamız olan ‘FALCON’ adı altında pazara sunulmaktadır.

Modern cihazlarla donatılmış tesisimiz,tecrübeli personelimiz ve sektörün gereksinimlerini yakından takip eden Ar-Ge çalışmalarımızla müşterilerimize yüksek kalitede ürün ve servis hizmeti sağlamaktayız.

LPG dispenseri, LPG flowmetresi, Yeraltı Flexible Boru – Bağlantı Ekipmanları ve Otogaz istasyonu kurulumları için gerekli diğer LPG ekipmanlarının imalatlarını yapmakta olan firmamız,aynı zamanda LPG konusunda tecrübeli teknik ekibimiz sayesinde Otogaz istasyonu kurulumları için keşif,projelendirme,anahtar teslimi LPG Otogaz istasyonu kurulumu, danışmanlık, 7/24 teknik destek hizmetleri ile yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize çözüm ortağı olmaya gayret göstermektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Uluslararası standartlarda kaliteli ürün ve hizmet politikamız ile LPG sektörünün lideri bir Türk markası haline gelmek.
  • Ürün ve hizmetlerimizin kalitesiyle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. 
  • Misyon ve vizyonumuz doğrultusunda müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünleri çevreye ve insan sağlığına uygun olarak üretmek.
  • Yurtiçi ve yurtdışı sektörde gelişen teknolojiye parelel gereksinimlerin doğru zamanda tespit edilerek müşteri beklentilerini karşılayacak spesifikasyonlara sahip ürün iyileştirmelerini yapmak.
  • Ulusal ve uluslararası resmi kuruluşların yayınlamış oldukları standart ve normlarda yer alan teknik özelliklere sahip ürünleri müşterilerin hizmetine sunmak.
  • Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak maksadıyla,satış sonrası kullanım ve bakım konularında müşterilerimizden gelecek talep ve bilgiler doğrultusunda ürün kalitesini geliştirmek.
  • Kalite Yönetim Sisteminin sektörde meydana gelebilecek yenilikler doğrultusunda geliştirilmesini ve sürekliliğinin sağlanması hedeflemektedir.

HEDEFLERİMİZ

LPG Otogaz sektöründe ihtiyaç duyulan alanlarda,kaliteli ve müşteri odaklı ürünlerle çözüm sunan firmamız,uygun ve rekabetçi fiyatlarla müşterilerinin yatırım maliyetlerini minimum seviyelere indirip,LPG satışlarını maksimum seviyelere çıkartmayı hedeflemektedir.

Falcon LPG

Ekibimizle Tanışın

Mehmet ŞAHİN

Genel Müdür

Ekrem ŞAHİN

Genel Müdür Yardımcısı

Mustafa ŞAHİN

Genel Müdür Yardımcısı

Volkan KAYA

Makine Müh. İhracat Müdürü