WLPGA 2019 TURKEY

WLPGA 2019 TURKEY

Falcon ailesi olarak WLPGA 2019 TURKEY Fuarında yerimizi alarak uzmanlık alanımız olan LPG ekipmanlarımızı siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

LPG Ekipmanları konusunda % 100 yerli sermaye ile kurulan şirketimizin bünyesinde yer alan tüm ürünlerimizin üretimi tarafımızca yapılmaktadır. 

19 – 20 – 21 Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek WLPGA 2019 TURKEY fuarına sizleri bekliyoruz. Standımızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Standımızda yer alan ürünlerimiz;

  • Lpg Dispenser
  • Lpg Kademeli Transfer Pompası
  • Lpg Dolum Tabancası
  • Yeraltı Flexible Boru
  • Lpg Sayaçları
  • Diğer Lpg Ekipmanları
Lpg Dispenser
Lpg Dispenser
Lpg Dispenser Ekran
Lpg Dispenser Ekran
Lpg Dispenser Hidrolik Sistemi
Lpg Dispenser Hidrolik Sistemi
Yeraltı Flexible Boru
Yeraltı Flexible Boru

LPG Dispenser Kataloğumuzu indirip detaylı inceleme yapabilirsiniz.

WLPGA 2019 TURKEY
WLPGA 2019 TURKEY

WLPGA 2019 TURKEY

WLPGA Bölgesel Zirvesi Türkiye 2019

Avrupa’nın 2’inci, dünyanın 11’inci en büyük LPG pazarı Türkiye’nin ev sahipliğinde, Asya ve Avrupa’nın birleşme noktası İstanbul’da düzenlenen WLPGA 2019 Bölgesel Zirvesi’nde sektörün önde gelen oyuncuları bir araya geliyor, ortaya çıkacak sinerjiyle sürdürülebilir enerji kaynağı LPG’nin yükselişine katkı sağlanıyor.

Zirvenin İstanbul’da düzenlenmesi kararı, Türkiye ve çevre ülkelerde gördüğümüz büyüme potansiyelinin bir yansıması olduğunu söyleyebilirim.

Bu büyüme, dünyanın diğer bölgelerini hem regülasyon, hem de yeni gelişen iş olanaklarının incelenmesi ve bu birleşimin bölgeye nasıl uygulanabileceğinin çalışılması ile arttırılabilecektir.

Bu zirve, küresel LPG pazarında; yeni ve pek çok sayıda kaynağın, bazı sektörlerde ve bölgelerde olağanüstü bir büyüme kaydeden pazara dahil olması nedeniyle büyük değişim yaşandığı bir dönemde gerçekleştirilmektedir.

Enerji sektörü de, LPG’nin hem otogaz gibi mobil hem de ısınma ve pişirme gibi sabit enerji kaynağı olarak daha çok kullanımıyla elde edilebilecek karbonsuzlaşma ve hava temizliği konularında giderek artan bir hassasiyetle değişimini sürdürmektedir.

Otomotiv sektöründe dünyanın en popüler alternatif yakıtı olan LPG, çok yönlülüğü ile elektrik üretiminden tarıma, endüstriden ev içine kadar yüzlerce alanda kullanılabilmekdir.

Sizleri İstanbul’da ağırlamayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

DÜNYA LPG BİRLİĞİ (WLPGA)

Dünya LPG Birliği (WLPGA), küresel LPG endüstrisinin yetkili sesi olarak tüm LPG değer zincirini temsil etmek üzere 1987 yılında kurulmuştur.

1989 yılında Birleşmiş Milletler Ekonomik ve Sosyal Konseyi ile Özel Danışmanlık Statüsü alarak faaliyetlerine devam eden WLPGA’in ana hedefi, LPG’ye olan talebin artışını sağlamanın yanı sıra, iyi iş ve güvenlik uygulamalarını teşvik ederek sektöre değer katmaktır.

WLPGA yaklaşık 125 ülkede LPG sektörünün bir ya da daha fazla alanında faaliyet gösteren 280’nin üzerinde özel ve halka açık şirketi bir araya getirmektedir.

Hayata geçirdiği uluslararası organizasyonlarla uzun soluklu iş ortaklıkları geliştirmenin yanında, yerel ve küresel ölçekte projeler yürütmektedir.

TÜRKİYE LPG DERNEĞİ

LPG sektörünün en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan Türkiye LPG Derneği, 1972 yılında LPG’nin dağıtımı ve satışı alanlarında faaliyet gösteren firmalar arasında işbirliği, dayanışma ve yardımlaşma sağlamak amacıyla kuruldu.

Türkiye LPG Derneği, daha temiz ve sağlıklı yaşanabilir Türkiye ve dünya için, çok amaçlı ve çağdaş bir enerji kaynağı olan LPG’nin kullanımını yaygınlaştırmayı hedefler ve bu yönde çalışmalar gerçekleştirir.

LPG sektörünün sorunlarını duyurmak, sektöre yönelik etik kuralların oluşturulmasına ve yerleştirilmesine katkı sağlamak, üyelerinin yürürlükteki mevzuata uygun çalışma koşullarını oluşturmalarına yardımcı olmak, derneğin çalışmaları arasındadır.